-Michiru-
cz.2

Nie chciała być moją modelką . Zabolała mnie jej odmowa. To był dobry plan. Byłybyśmy w końcu same. Miałabym okazję wszystko jej opowiedzieć, wytłumaczyć. Czas tak nagli… Nie mogę dłużej czekać! Moje wizje są coraz częstsze. Zaczynam już od tego wariować!

-”Proszę, Michiru-san. Latte z dwiema łyżeczkami cukru.”
-”Dziękuję, Elzo.”

W Crown było dziś bardzo tłoczno. Boksy wypełnione były uczniami po brzegi. Zapomniałam, że dziś koniec roku szkolnego! Dla dzieciaków zaczęły się wakacje. Mogą wkońcu odpocząć, spełniać plany, zabawić się.

-„Biedni. Wszyscy zginą...”- wyszeptałam.

-”Mówiłaś coś?„- zapytała Elza.-”Słuchaj, przykro mi, że Haruka Ci odmówiła.”

-”Nic nie szkodzi.”- dodałam ze spokojem.

Uśmiechnęłam się, choć w środku krzyczałam! Kończył się czas. Potrzebowałam Haruki! Teraz! Natychmiast! Za wszelką cenę! Czemu ona musi być tak uparta?! Przecież ma te same sny, co ja. Jestem tego pewna. Muszę zaryzykować jeszcze raz. Rejs luksusowym statkiem będzie idelanym pretekstem do spotkania. Elza mi w tym pomoże.

Często wygarniałam sobie, że nie zważając na nic, chciałam zrobić z Ruki wojowniczkę. Byłam młoda, zagubiona. Zostałam sailorką w najmniej nieoczekiwanym momencie. Nie byłam na to gotowa! Miałam marzenia, określone priorytety. Żyłam malarstwem i muzyką. Kochałam to nad życie. Światowej klasy artyści wróżyli mi przyszłość pełną perspektyw i duchowego spełnienia. Na próżno…


W jednej chwili moje marzenia runęły, jak domek z kart. Dziś już wiem, że wzięcie do ręki magicznej pałeczki było dla mnie dobrym wyborem. Gdyby nie to, nie poznałabym Haruki. Los jednak chciał, że drogi naszego życia połączyły się na zawsze.

***

Copyright

Informacje o galaxia

Uwielbiam Sailor Moon i Seiyę Kou. Według mnie ta dwójka od zawsze powinna być razem. Niestety w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy tego pragnęli. Są jednak momenty, dla których warto jest żyć i które warto wspominać. Miłego czytania :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „

  1. ~fanka12 pisze:

    kolejna ciekawa część :) czekam na więcej :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>